Xhensila Myrtezaj tregon për herë të parë portretin e të birit (VIDEO)

Me rastin e 8 marsit këngëtarja Xhensila Myrtezaj realizoi një fotoshooting me dy fëmijët e saj, Ajka dhe Amen.

Për herë të parë këngëtarja ka treguar edhe portretin e të voglit të saj, i cili erdhi në jetë rreth 4 muaj më parë.

“Unë mund të të kem dhënë jetë, por në të vërtetë ti më dhe timen”- ka shkruar ajo në videon e postuar.

Ndërkohë Xhensila gjendet në mesin e fjalëve për ndarjen nga Bes Kallaku, i cili siç shihet mungon edhe në këtë video familjare me rastin e 8 marsit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Share With:
Translate »
35 Views