Sa është rritur! Marigona publikon momente të bukura me Robinin dhe të birin

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi para disa muajsh janë bërë prindër të një djali.

Këtë periudhë çifti po e shijon mjaftë shumë ku shfaqen çdo herë pranë të birit,

Marigona është prezente në mediat sociale andaj disa orë me parë kishte publikuar një video në shtëpinë e saj luksoze.

Ku shihen ajo, Robini dhe i vogli i tyre, e nga ky moment i bukur kanë reflektuar vetëm pozitivitet edhe tek ndjekësit ku nuk ndaluan me komente.

Share With:
Translate »
30 Views