Xhensila Myrtezaji kthehet në Shqipëri: Mami po vjen në shtëpi

Vetëm pak javë pas lindjes së djalit, Xhensila Myrtezaji u shfaq në super formë. Por jo vetëm kaq, këngëtarja ju kthye më shpejt nga çfarë e prisnim në koncerte, e madje më intensivisht se më parë.

Mbrëmjen e djeshme, Xhensila ka mbajtur një koncert në Zvicër dhe menjëherë pasi ka përfunduar është kthyer në shtëpi.

“Mami po vjen te bebet e saj, A ????A”, duke ju referuar fëmijëve të saj, Ajka dhe Amen.

Pas lajmit të divorcit, Besi dhe Xhensila duket sikur kanë hapur “një luftë” me njëri-tjetrin se kush publikon më shumë fëmijët se tjetri. Si asnjëherë në profilin e tyre shfaqen çdo ditë foto e dedikime në post apo InstaStory për fëmijët.

Share With:
Translate »
16 Views