Luks nga koka tek këmbët! Veshjet e vajzës së Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit kapin shifra marramendëse

Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, edhe pse s’është fytyrë publike, nuk u ka shpëtuar herë pas here mediave.
Ajo nuk del shpesh në ekran, ama në profilin e saj në Instagram, Era numëron mbi 10 mijë ndjekës.

Bukuroshja publikon foto herë pas here ku mes tyre edhe afeksionin me jetën e shtrenjtë e veshjet luksoze,shkruan vizionplus.tv. Ajo është kliente e markave nga më të shtrenjtat, krysesisht Louis Vuitton, Cartier, Hermes, e të tjera me rradhë.

Por në foton që kemi shkëputur ne, Era ka bërë një miks të markave luksoze.

Ajo mban veshur një xhup Gucci, që kushton 1800 euro. Çanta është Louis Vuitton dhe kushton 3,300 euro. Çmimet bëhen pak më të kripura të bizhuteritë që duket se janë pika e saj e dobët.

Era mban 4 byzylyk Cartier, ku njëri prej tyre është me gurë diamanti dhe kap shifrën e mbi 40 mijë euro. Në dorën tjetër ajo mban një orë Rolex me vlerën mbi 10 mijë euro. Siç i shihni më të detajuara në foton e mëposhtme./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
47 Views