Yll Limani e risolli klipin e këngës “Prej se jena nda” dhe në të ka ca fëmijë të adhurueshëm

Kënga super hit e këngëtarit Yll Limani, tani ka edhe një tjetër klip dhe është i adhurueshëm.

Këngëtari e ka realizuar edhe njëherë një video spot të këngës “Prej se jena nda” me disa vogëlushë që kërcejnë aq bukur  ndërsa në klip merr pjesë edhe vetë këngëtari.

Do ta doni më shumë këtë këngë tani e tutje.

 

Share With:
Translate »
623 Views