Ylli i Real Madrid bëhet baba për herë të tretë

Fëmija i tretë i yllit të Real Madrid ka ardhur në jetë.

Bëhet fjalë për Sergio Ramos, i cili është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e mirë ai e ka ndarë me fansat e tij në rrjetin social Twitter.

Bashkëshortja e yllit të futbollit është Pilar Rubio, ndërsa Sergoi ka ndarë me fansat edhe emrin e djalit të tij që është Alejandro.

Në Twitter Sergio, ka postuar një foto të foshnjes dhe moderatores në dhomën e spitalit, krah së cilës shkruan: “Me gëzim të madh ne ju prezantojmë me Alejandro. Ai ka lindur në orën 18:24 dhe peshonte 3.1kg. Mami dhe fëmija janë të mirë. Ju falenderoj. Ju dua”.

Futbollisti 31-vjeçar dhe bashkëshortja e tij, Pilar, janë lidhur së bashku që në shtator të vitit 2012 tashmë kanë dy djem së bashku.

Share With:
Translate »
711 Views