Yllka Kuqi poston portretin e ëmbel familjar

Këngëtarja e njohur ka postuar një imazh të bukur të familjes së saj

Yllka, në storie në Instagram, ka publikuar fotografi bashkë me burrin dhe vajzën, shkruan “Kosovarja”

Derisa kanë shkrepur një imazh ata duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Familje e bukur apo jo?

Share With:
Translate »
43 Views