Zaho Rama shfaqet si një djalë i rritur krah Edit dhe Lindës duke ndjekur koncertin operistik

Ditën e djeshme kryeministri Rama dhe familja e tij kanë qenë të pranishëm në Vlorë, ku kanë ndjekur një shfaqje të dhënë nga trupa e Operas dhe Baletit .

‘Opera në Jeans’ ishte titulluar  aktiviteti që mblodhi spektatorë të shumtë dhe përfaqësues të lartë të kabinetit qeveritar, ku sigurisht ra në sy fakti që Zaho Rama doli për herë të parë ‘’i pacensuruar’ publikisht.

I vogli përgjatë gjithë mbrëmjes ka pasur në dorë një shpatë lodër, me të cilën duket se gjente shpëtim nëse lodhej nga shfaqja që kishte para syve.

Ajo që të binte në sy është se të tre familjarët e familjes kryeministrore ishin veshur sport, dhe në kombinim me njëri-tjetrin.

Share With:
Translate »
1046 Views