Zaimina dhe e bija bëhen si Angelina Jolie për Halloween dhe na mahnitën

Zaimina dhe e vogla Khloe u maskuan si Angelina Jolie në filmin më të fundit “Maleficent” . Të dyja u veshën me fustane të zinj dhe vunë brirë në kokë.

View this post on Instagram

Zaimina dhe Khloe #maleficent #halloween

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Mami Zai bëri dhe grimin e duhur duke u bërë pak a shumë fiks si Jolie tek filmi. Sfondi pas tyre iu përshtat Halloween-it dhe të dyja dorë për dore pozuan si modele

Angelina Jolie, foto nga filmi “Maleficent”

Ja një tjetër ide për t`u maskuar edhe bukur, edhe frikshëm.

Share With:302 Views