Zaimina e konfirmoi se është në muajin e gjatshtë të shtatzanisë, po barkun ku e ka?!

Zaimina Vasjari ndodhet në muajin e 6 të shtatzënisë, dhe kjo tashmë është e konfirmuar edhe nga vetë këngëtarja. Urimet nga fansat kanë qenë të shumta, dhe duket se ajo po i shijon shumë këto ditë. Prej kohësh është shkëputur nga ekrani dhe nga projektet e saj muzikore.

Së fundmi Zaimina ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale. Në instagramin e saj shohim çdo ditë foto të reja. Ajo çfarë të bën përshtypje në fotot e saj është barku i cili nuk duket fare i fryrë. Zaimina vijon të duket seksi dhe shtatzënia jo vetëm që nuk i ka dhënë ekstra kile, por e ka lezetuar edhe më shumë. Për më tepër shihni fotot.

? @zaimina_vasjari_store #23weekspregnant??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Green Sparkles ? @zaimina_vasjari_store ? @juxhinkurti ? @elonabalaj1

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

@zaimina_vasjari_store ? ? @juxhinkurti ? @elonabalaj1

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

☘️? @zaimina_vasjari_store ? @juxhinkurti ? @elonabalaj1

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Share With:
Translate »
700 Views