Zaimina na la pa fjalë, nuk e dimë ku e ka mbajtur Khloe-n

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari këtë vit nuk ka qenë aktive me projekte muzikore.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Këtë vit ajo u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Khloe.

Në pak muaj, Vasjari arriti të rikthejë linjat trupore, duke rimarrë veten dhe duke u bërë një nga nënat më atraktive në estradë.

Se është e tillë, e vërteton edhe fotografia e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Aktualisht, ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi, ndërsa duket mjaft ‘e nxehtë’ në fotografinë e fundit, ku shfaqet me bikini.

Zaimina duket mjaft tërheqëse në bikini, ndërsa vë në pah gjoksin dhe merr reze dielli në jahtin luksoz.

𝕮𝖔𝖑𝖔𝖒𝖇𝖎𝖆𝖓𝖆

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

 

Share With:
Translate »
700 Views