Zaimina dhe Khloe nisin sëbashku palestën, video më e ëmbël që keni parë

Zaimina Vasjari është një nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar. Kanë kaluar vetëm disa javë nga lindja e vajzës së saj Khloe dhe ajo ka filluar të kujdeset për trupin.

Por ajo ka zgjedhur një mënyrë teje të veçantë. Nuk ka as pesha dhe as gira. Ajo stërvitet bashkë me Khloe në krahë dhe rezultatet me sa duket do t’i shohim shumë shpejt. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1432 Views