Zaimina poston Khloe, një zonjushë fashion dhe plot klas

Mami Zaimina e ka thyer akullin. Që sot e tutje mesa duket do te shohim pafund foto të të voglës Khloe. Ndërsa e pamë tek flinte e qetë, sot e shohim krejt ndryshe. Si një fashioniste e vërtetë, e pritshme në fakt duke qënë se ia njohim mirë shijet e së ëmës, e vogla ka marrë një pozë prej zonjushe duke qëndruar këmbë mbi këmbë me një palë UGG që i shkojnë aq shumë. Edhe pse nuk ia kemi parë ende fyryrën, me shumë gjasa e ka po aq të bukur sa  rrobat dhe qëndrimi! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
774 Views