Zaimina shfaqet në publik pas lindjes së vajzës

Mbrëmjen e sotme u mbajt në Pallatin e Kongreseve “Rikthimi i dallëndysheve” që kishte mbledhur gjashtë balerinë shqiptarë me famë botërore. Salla ishte e mbushur plot dhe nuk munguan edhe shumë figura publike. Por vëmendja jonë ishte tek Zaimina Vasjari, një mami e re. Ka pak javë që këngëtarja ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një vajzë që mban emrin Chloe.

Por mbrëmjen e sotme, së bashku me bashkëshortin, Zaimina ka vendosur të kalojë një mbrëmje kulturore. Kids’ Time siguroi disa foto dhe si gjithmonë ajo shkëlqente edhe këtë mbrëmje. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
728 Views