‘Betejë’ mes biondesh dhe brezash: gjyshja, nëna dhe Kim Kardashian

Familja e tyre e famshme është bërë një emër mjaft i dëgjuar në media e në rrjete sociale, një foto e postuar nga pjestarët e familjes Kardashian/Jenner diskutohet nga të gjithë.  Kim Kardashian, trondit përherë rrjetin me fotot që publikon në profilet e saj në Instagram, Twitter apo Snapchat.

Një nga fotot më të veçanta të postuara prej saj ,  ku duken nëna, gjyshja dhe vetë Kim, pra tre breza.

Kim gjithmonë guxon në nuancat e flokut të saj, por këtë herë edhe nëna e gjyshja e saj janë ndikuar prej saj duke eksperimentuar në flokët e tyre të njëjtën ngjyrë. Kim Kardashian na tregoi se gjenet e saj ishin të forta, ndërsa ajo paraqiste me nënën e saj Kris Jenner, 62 vjeç, dhe gjyshja Mary Jo, 83, me një imazh të mrekullueshëm të përbashkët me Instagram të martën në mëngjes.

Me të vërtetë unike, ngjashmëria mes tyre është kaq e dukshme dhe të gjithë do të guxonin ta shkrepnin një foto të tillë. kjo foto ka publikuar gjithashtyu edhe nuancat më të reja të linjës kozmetike që Kim zotëron. /Revista Class

Share With:
Translate »
724 Views