Zana Krasniqi na prezanton për herë të parë fëmijën e dytë

Supermodelja Zana Kraniqni, e cila falë formave të saj trupore dhe tipareve aq të adhurueshme arritit të marrë famë botërore, u shkëput nga ekrani për tju rikthyer jetës private. Madje ajo pothuajse është e shkëputur edhe nga rrjetet sociale. Por sot na sjell këtë foto të mrekullueshme me vajzën e saj që e ka quajtur Dua. Dua është vajza e dytë e bukuroshes Krasniqi pas djalit që e bekoi i pari. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1140 Views