Shtatzania i shkatërron fytyrën të dashurës së Ronaldos, nuk do ta besoni si është transformuar

Cristiano Ronaldo ka nisur pushimet verore së bashku me familjen e tij përfshirë edhe binjakët e sapoardhur në jetë.

Ylli i Real Madridit ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushime në plazhet fantastike të Ibizës teksa shoqërohet nga e ëma e tij, Maria Dolores, të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe djalin e tij shtatëvjeçar Ronaldo Jr, si dhe binjakët.

Nga fotot e zbuluar nga mediat spanjolle bie në sy një çrregullim i lëkurës në fytyrën e të dashurës së CR7. Bukuroshen 22-vjeçare flitet se e kanë kapur edhet e shtatzaninsë  dhe si shkak ka rezultuar në këtë anomali në lëkurë. 

ania

Share With:
Translate »
1485 Views