Zayn Malik jo vetëm që ishte në ditëlindjen e Khait, por ndau edhe disa foto të rralla me të

Zayn Malik jo vetëm që ishte në ditëlindjen e vajzës së tij por publikoi si rrallëherë në mediat sociale edhe disa foto me të.

Siç shihet në Polaroids e postuar në Instagramin e tij më 21 shtator, vajza e vogël e tij dhe Gigi Hadid kishte shijuar dy torta, një me Skittles me shtresa shumëngjyrëshe dhe një të zbukuruar me personazhe nga filmi i Disney, ‘Frozen’. Fotot treguan gjithashtu këngëtarin duke mbajtur Khai në krahë.

“Gëzuar ditëlindjen gjithçka e imja, ti je shpirti më i mrekullueshëm që kam njohur ndonjëherë”, shkroi Zayn në fotot e adhurueshme. “Çdo ditë që kaloj me ty është një bekim që e çmoj përtej fjalëve. 3 tashmë!! Sa shpejt ikën koha? Vajza ime e vogël e bukur, nuk mund të jetoja pa ty, faleminderit për gjithë dashurinë që sill në jetën time”.

Gigi gjithashtu ndau disa foto dhe një dedikim të bukur për ditëlindjen e Khai.

“Kemi festuar tre vjetorin këtë javë,” shkroi ajo më 20 shtator, duke ndarë foto të vajzës së saj ndër vite. “dhe jam shumë e nderuar që jam mamaja e saj, për të parë jetën përmes saj!!!!”

Duke e quajtur Khai-n “Fëmija i ëndrrave” dhe “dashuria e jetës sime”, supermodelja shtoi, “Gëzuar ditëlindjen për të dashurën time më të ëmbël, më të zgjuar!”

Share With:
Translate »
40 Views