Zbulohet emri i djalit të Leartës dhe Kushtrimit

Më në fund, nusja më e përfolur e medieve rozë, është bërë nënë për herë të parë. Learta mësohet se ka lindur para dy ditësh në njërën nga qendrat klinike në Dortmund të Gjermanisë. Lajmin për lindjen e djalit në familjen Salihu e konfirmuan edhe familjarët e Leartës si dhe gjyshe Shyheretja me dedikimin e saj të ndjerë!  Më poshtë Learta ka publikuar fotografinë ku shënohet emri i vogëlushit , Matin, kuptimin e të cilit ende nuk na e ka treguar!

Të bekuar! 💙 @kushtrimsalihu

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Share With:
Translate »
1293 Views