Zbulohet gjinia e fëmijës së dytë të Ilva Tares

Pak ditë më parë lajmi që Ilva Tare është në pritje të fëmijës së saj të dytë, u bë kryefjalë e mediave rozë, duke qënë se vajza e saj e parë Melody është ende shumë e vogël. Ndërsa na la ta kuptojmë përmes një fotoje se Ilva është në pritje të ëmbël, ne zbuluam edhe gjininë e fëmijës. Në jetë do të vijë një trashgimtar i vogël i deputetit Eduart Selami. Djali që po vjen është fëmija i pestë për deputetin, i cili ka tre djem nga martesa e mëparshme dhe fëmija i dytë për Ilvën e cila është gjithashtu nënë e një vajze, Melody e cila është padyshim e bekuar që gjendet e vetme para 4 vëllezërve tashmë.

Share With:
Translate »
913 Views