10 herët që mbesa e Ledi Dianës është veshur identik si halla e saj

Në dasmën e Meghan dhe Harry, portreti i saj u komentua jo pak. Kitty Spenser, biondja me sytë blu është mbesa e princeshë Diana, e në fakt në portretin e saj, dukshëm lexohen tiparet tejet të ngjashme me hallën e saj të ndjerë.

Duket se shija në stil rrjedh në gjakun e familjes së  tyre, sepse Diana ende shumë vite pas vdekjes është frymëzim në industrinë e modës. Kitty gjithashtu është një vajzë me shumë stil, por ashtu si e gjithë bota edhe ajo ka preferuar herë pas here të vishet njësoj si halla e saj Ledi Diana. Ne kemi zgjedhur 10 herët që biondja simpatike ka risjellë ‘outfit-in’ e Dukeshës së Kembrixh.

Share With:
Translate »
1000 Views