I ati i feston ditëlindjen, ja urimi special i Dua Lipës

Për familjen Lipa, sot është një ditë e veçantë pasi sot feston ditëlindjen Dukagjin Lipa, babai i këngëtares Dua Lipa.

Në ditën e saj të veçantë, në mesin e qindra urimeve, padyshim që urimin më të mirë ai e mori nga vajza e tij, Dua. Në Instastory ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto së bashku me babain e saj ku shkruan:

Happy birthday twin. I love you

 

 

Ish këngëtari nga Kosova, i cili ishte personi kryesor që e mbësheti Dua-n në rrugëtimin e saj mbush sot 55 vjeç. Ajo gjithashtu ka postuar në vijim edhe një foto familjare të tyren ku shihen edhe motra dhe mamaja e saj.

Share With:
Translate »
25 Views