Me foton e së bijës, Sara Hoxha “ironizon” shtëpinë e ‘BBV’ për pastërtinë

Pothuajse për çdo vit të formatit ‘BBV’, pastërtia është kthyer në një ‘problem’ për shtëpinë, ku kjo gjë ka nxitur debate dhe konflikte mes banorëve.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe në ‘BBV3’, ku shpeshherë kemi parë konkurrentë ‘të përplasen’ me njeri-tjetrin, shkak pastërtia dhe punët e shtëpisë.

Pas rrëmujës që është parë , dhe ‘mysafirit të paftuar’ (mi) që u shfaq brenda shtëpisë, komentet dhe kritikat jashtë saj kanë qenë të pafundme

Një tjetër ka ardhur dhe sot nga Sara Hoxha, e cila siç duket ‘ironizon’ shtëpinë për pastërtinë.

Nëpërmjet një instastory ajo ka paraqitur një fotografi të bebushit të saj me një ‘leckë pastrimi’ në dorë dhe shkruan: Dhe pak do e fus të pastrojë shtëpinë e ‘BBV3’.

Share With:
Translate »
39 Views