2 muaj jetë, Elita na kënaqi me këto foto të Botës!

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë në 3 mars. Sot kanë kaluar fiks dy muaj nga ardhja në jetë e vogëlushes së tyre, Bota Gjikolli. Për të festuar këtë moment të shënuar dhe për të ruajtur kujtimin më të bukur nga 2 mujori i lindjes, mami Elita ka realizuar disa foto shumë të ëmbla të Botës dhe sigurisht vëllait të saj, zërit.

Në profilet përkatëse të të vegjëlve në Instagram, moderatorja ka ndarë poza që na ëmbëlsuan ditën.

Zëri si një princ i vogël dhe Bota si një princeshë, kanë pozuar krah njëri-tjetrit.

 

 

 

Share With:
Translate »
14099 Views