Kuic, kush është e ëma?

Shprehja “më e mirë e ëma se e bija” në rastin e kanadezes Keinya Booker do të përshtatej “më mirë e ëma se të bijat”.
40-vjeçarja nga Nova Scotia ka habitur në rrjetet sociale, aq sa për shumë persona duket e pabesueshme që ajo ëshë nënë e 3 fëmijëve, mes tyre dy vajza 16 dhe 18 vjeç, me të cilat shfaqet vazhdimisht.
Përshtypja e parë që krijohet në imazhet që ajo publikon në Instagram, ku ndiqet nga thuajse 80 mijë persona është se bëhet fjalë për tri motra.

Share With:
Translate »
627 Views