Ish-kryeministri uron vëllanë me foto nga fëmijëria

Ish-kryeministri Aleksander Meksi ka zgjedhur te ndaje me miqte e shumte dhe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale nje gezim qe ka sot familja e tij. Meksi uron vellane me rastin e ditelindjes, duke rikujtuar momentet e gezuara te kaluara se bashku me te gjate femijerise. “Duke te uruar ditelindjen vlla i dashur, po vendos dy foto te perbashketa, e para besoj e vitit 1940 ne Tirane, ndersa e dyte 1941(?) ne Berat”, shkruan ai ne mesazhin bashkengjitur me fotot, ku ish-kryeministri i viteve 1992-1997 shfaqet duke pozuar se bashku me vellane.

Share With:
Translate »
815 Views