3-vjeçarja imiton të ëmën që është e varur nga kafja, video që pushtoi rrjetin

Videot e 3-vjeçares Mila Stauffer janë bërë virale në të gjithë rrjetin, madje sa herë ajo bën ndonjë gjë të re, video hidhet në YouTube dhe merr me mijëra pëlqime. Mila ka shumë për të thënë, në fakt. Mjafton ta shohësh në videot e postuara të saj.

Ajo ankohet për motrën binjake, Emma, tregon ngjarjet në Disneyland, ose imiton ata që ulen pranë saj kur është në një fluturim. Kjo zonjë e vogël “e rëndë” mund të vazhdojë pa fund të rrëfejë ngjarje dhe t’ju surprizojë gjatë gjithë ditës.

Fati i mirë për ne është që mami i saj, pasi regjistron momentet më të bukura të Milas, i publikon ato edhe në Instagram duke e bërë gjithë botën të qeshë dhe të gëzojë me të.

Në videon e fundit, Mila është duke imituar të ëmën dhe varësinë që ka ajo për kafen. Është e dukshme, gjithçka e ka të lidhur me kafeinën. Mila është një aktore e vërtetë dhe për kafen nuk imiton vetëm mamin e saj apo jo?

Share With:
Translate »
930 Views