3 vjet nënë, Silva më e lumtur se kurrë!

Prej tre vitesh çifti i këngëtarëve Silva Gunbardhi dhe Dafi janë prindër të një djali i cili po rritet dita ditës.
Sot vogëlushi ka ditëlindjen dhe mbush tre vjeç. Silva ka ndarë me fansat e saj në ‘Instagram’ urimin dedikuar të birit.

‘Dielli im sot bën tre vjeç! Gëzuar shpirti im!’- ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos së vogëlushit.
Kur Dalvi të rritet edhe pak do kuptojë se ashtu si mami dhe babi, edhe ai ka fansat e tij, madje që kur ka qenë shumë i vogël.

Share With:
Translate »
798 Views