Këngëtarja shtatzënë ka një problem: Dua të kryej marrdhënie, por nuk marr dot frymë

Reperja me famë botërore Cardi B është kthyer në një nga këngëtaret më të diskutuara nga mediat rozë, pasi e mbajti të fshehur lajmin e bukur se do të bëhet nënë.

Vetëm javën e kaluar Cardi B zbuloi se ajo dhe i dashuri i saj Offset ishin martuar në fshehtësi të plotë. Mirëpo siç duket shtatzënia e ka penguar këngëtaren e njohur  për shumë gjëra.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Twitter” ajo ka qarë hallet me të gjithë ndjekësit teksa u ka treguar atyre se shtatzënia e pengon të bëjë seks.

“Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë”, kishte shkruar reperia në postimin e saj ndërkohë që fansat i kanë sugjeruar që të marr një maskë për frymëmarrjen.

Share With:
Translate »
649 Views