4 muajshe shtatzënë! Sara pozon me bikini dhe duket një yll

Sara Gjordeni po i shijon muajt e ëmbël të shtatzënisë.

Ajo nisi pushimet, ku nuk munguan edhe pozat me bikini,.

“Dy goca buze pishinës”, ka shkruar mami Sara.

Kujtojmë që Sarën shtatzënia nuk po e pengon të jetë pjesë e ekranit si opinioniste në “She is on top”.

Share With:
Translate »
43 Views