Ky është reagimi i Tarës pasi pa intervistën e Bleros me Afronën

Blero dhe Afrona janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes nga publiku i gjerë shqiptarë, arsyeja ishte intervista e tyre.

Afrona pak jave me parë kishte realizuar një interviste me Bleron ku treguan gjerë e gjatë për ndarjen e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Andaj nuk ka munguar as reagimi i vajzës së këngëtarit Tarës.

Ajo zgjodhi vetëm ta pëlqej këtë intervistë, e komentet sigurisht iu thotë në sy.

Share With:
Translate »
136 Views