4 vite të martuar dhe me një djalë, Vesa Luma surprizon Big Bastën në përvjetorin e martesës

Çifti shumë i dashur për publikun, Vesa Luma dhe Big Basta festojnë sot 4 vite martesë. E para që ka surprizuar partnerin në këtë ditë të veçantë ka qenë Vesa.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto nga dasma e tyre dhe i ka bërë një dedikim të veçantë Bigut.

“Gëzuar përvjetorin. Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat… Sepse cdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer. Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie Liani. Te dua shume my forever 24”, shkruan Vesa.

Share With:
Translate »
733 Views