4 vjeçari bie nga ballkoni, kamerat kapin momentin | Video

Një djalë 4 vjeçar ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të banesës ku jetonte, teksa po luante.

Fëmija ndodhet në spital dhe po lufton për të mbijetuar, ndërsa ka përfunduar në koma për shkak të plagëve në tru dhe qafës së thyer.

Ngjarja ndodhi në Turqi, Van County në lindje të vendit, rreth orës 2 pasdreke. Kalimtarët e tmerruar panë djalin që përfundoi në tokë dhe vrapuan për ta ndihmuar.

Share With:
Translate »
800 Views