Vajzat e njohura që kanë kënduar shtatzënë në skenë

Shumica e vajzave të njohura, qofshin të huaja ose shqiptare, preferojnë ta mbajnë larg vëmendjes së publikut shtatzëninë e tyre. Për muaj të tërë ato “fshihen” dhe shijojnë në qetësi këtë periudhë të bukur të jetës së tyre. Gjithsesi, siç ka vajza që preferojnë privatësinë gjatë shtatzënisë, ka edhe nga ato të cilat janë shumë transparente, dhe shfaqen edhe gjatë pritjes së ëmbël. Madje disa prej tyre edhe këndojnë, dhe nuk e ndërpresin muzikën deri në muajin e nëntë. Këto këngëtare shqiptare dhe të huaja na kanë mrekulluar duke u shfaqur në skenë shtatzënë. Ato kanë kënduar me krijesën e tyre dhe ju kanë përçuar atyre muzikë, dhe mesazhe të bukura.

1

Jennifer Lopez

2

Gwen Stefani

3

Shakira

4

Christina Aguilera

5

Ciara

6

Alicia Keys

7

Kelly Clarkson

8

Xhensila Myrtezaj

9

Beyonce

10

Nora Istrefi

11

Aurela Gaçe

12

Tuna

13

Jonida Maliqi

Share With:
Translate »
1393 Views