Flet vajza me të cilën Tristan tradhëtoi Khloe Kardashian

Vidoja e tradhëtis së basketbollistit Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka bërë xhiron e botës. Khloe e cila pritet nga dita në ditë të sjelë në jetë vajzën e saj të parë më Tristan duket se është e shkatërruar nga ky lajm.

Por Marie një nga vajzat e videos që u regjistrua në muajin tetor  ka folur për mediat duke thënë se ajo nuk ja kishte idenë që Khloe ishte shtatzënë. Gjithashtu ajo ka shtuar se gjithmonë kishte menduar se lidhja me yllin e Kardashian kishte qenë e rastësishme. Në momentin që ajo e mori vesht që Tristan dhe Khloe kanë qenë bashkë për një vit ajo e ka ndërprere lidhjen me basketbollistin shkruan TMZ.

Në fakt në video shihet se Tristan sihte i shoqëruar me dy femra dhe jo vetëm me Marie. Kjo e fundit është fotografuar disa kohë më parë në një festë në Miamo nën shoqërinë e këngëtarit Chris Broën dhe një tjetër vajze. Ishte pikërisht fotoja që u fol shumë sepse aty shfaqej Chris duke kapur në fyt vajzën me të cilën po shoqëroheshin.

Share With:
Translate »
1354 Views