Morena Taraku i dërgon ‘mesazh’ mamit në ‘celular’: Ku ta gjej një biletë të vi të të përqafoj

E njohim  si këngëtare, por edhe si një femër me shumë stil dhe mjaft simpatike. Bëhet fjalë për Morena Taraku, kosovaren që tërheq vëmendjen me postimet e saj, por jo vetëm. Shpesh publikon foto krah të atit me të cilin ka një marrëdhënie shumë të ngushtë. Këtë herë Morena ka publikuar në ‘InstaStory’ një foto ku duken disa mesazhe të cilat përpiqet t’ia dërgojë së ëmës, e cila është ndarë nga jeta prej kohësh. “Më thuaj të lutem ku të marr një biletë vetëm që të vij të të përqafoj njëherë mami. S’do doja asgjë më shumë vetëm që këto fjalë të vini delivered”, -ka shkruar ajo.

Share With:
Translate »
1184 Views