Pasi tradhëtoi Khloe Kardashian, “masakrohet” keq fare Tristan, shihni çfarë i kanë bërë gjatë ndeshjes

E ka merituar plotësisht!

Dukeshin shumë të lumtur si çift, madje Khloe Kardashian po pret fëmijën e saj të parë me basketbollistin Tristan Thompson, mirëpo çdo gjë shkoi për “dreq”. Ditën e djeshme një video e tij ku shfaqej me disa striptiste duke tradhtuar partneren e tij bëri xhiron e rrjetit dhe mediat amerikane njoftuan më pas se Khloe është shtruar urgjentisht në spital sepse kishte kontraktime.

Mirëpo Tristan nuk mund të ia hidhte paq. Basketballisti i Cleveland Cavaliers, doli në fushë sikur s’kishte ndodhur asgjë, por fansat nuk kishin të njëjtin mendim. Para dhe gjatë ndeshjes kundër Knicks, fansat janë munduar të realizojnë foto për të degjeneruar Tristan, ku një grua disi e moshuar në moshë ka shtrembëruar fytyrën e saj dhe ka mbuluar fytyrën e Tristan në një poster që ishte aty.

Ndërkohë që një tifoze tjetër kishte realizuar një poster ku shkruante: We Love Khloe.

Kushedi si do jetë ndjerë Tristan.

collagetrist.jpg

benrun.png

Share With:
Translate »
1327 Views