70- vjeçari i Rolling Stone zbulon sekretin e rinisë së përjetshme

Ronnie Wood ka zbuluar sekretin se kush e bën atë të ndihet i ri dhe bëhet fjalë për vajzat e tij binjake. 

“Eshtë një festë e dyfishtë. Vajzat mbushin 1-vjeç ndërsa unë 70-vjeç. Faleminderit të gjithëve për urimet e mrekullueshme”, shkruan në postimin e tij rrokeri.

Duket se vogëlushet kanë patur një impakt të madh në jetën e Ronnie, i cili ka hequr dorë nga cigaret, sheqernat dhe ka nisur të bëjë vrap.

 
 
 

Share With:
Translate »
888 Views