A$AP Rocky flet si rrallëherë për atësinë dhe marrëdhënien me Rihanna-n

A$AP Rocky ka folur si rrallë herë për atësinë! Në maj të vitit 2022, reperi 34-vjeçar mirëpriti një djalë me të dashurën Rihanna .

Në një intervistë të re, Rocky u shpreh se ishte baba i ri, duke thënë se prindërimi është “i pashpjegueshëm” për të.

“Është vetëm një nga ato gjëra. Unë jam një anëtar i klubit tonë tani, si klubi i babait. Ti sheh një baba, më sheh mua… Unë jam një baba i plotë tani”-tha Rocky në intervistën për “Apple Music 1”.

Rocky më pas vazhdoi të përshkruajë gëzimet e të parit të familjes së tij të lulëzojë.

“Të jesh jashtë, të punosh dhe të jesh krijues, të jep më shumë energji që padyshim të mendosh dhe t’i thithësh gjërat si një sfungjer tani që jam baba, sepse kam një perspektivë krejtësisht tjetër,” shpjegoi ai.

“Por sinqerisht ju ndihmon të shkoni në shtëpi me familjen tuaj dhe të shkoni në shtëpi te foshnja juaj. “Dhe as që mund ta shpjegoj, burrë. Ju vini në shtëpi në parajsë çdo ditë. Unë jam shumë mirënjohës. Zoti është i mirë, o njeri”-vazhdoi Rocky.

Më vonë gjatë intervistës, Rocky folu edhe për performancën e shumëpritur të Rihanna -s në “Super Boël Halftime Show”.

“Jam super i emocionuar. Kjo është po aq e madhe. Kjo është e pabesueshme. Jam shumë e lumtur që zonja ime është kthyer sërish duke bërë muzikë dhe çfarë jo, dhe po kthehet atje. thjesht e pabesueshme… Unë jam më i emocionuar se të gjithë të tjerët, sinqerisht”-tha Rocky . “

Share With:
Translate »
55 Views