Nora dhe Renée e kanë gjetur zgjidhjen e vapës

Nora dhe Renee duket se e kanë gjetur zgjidhjen e këtyre ditëve të nxehta të korrikut. Mami më seksi i showbizit shqiptar ka shpërndarë këtë foto ku duket se po e kalon fundjavën me të voglën e saj në pishina. Nora tashmë e pjekur plotësisht nga dielli përqafon të voglën duke na sjellë ne këtë foto fantastike.

Share With:
Translate »
1053 Views