“A jeni gati ta shihni…?”/ Sara Gjordeni jep lajmin e papritur gjatë shtatzanisë?

Ish-banorja e “BBV”, Sara Gjordeni pas përfundimit të eksperiencës në reality show mesa duket do të bëhet pjesë e ekranit.

Përmes një postimi në InstaStory, ish-banorja ka nxitur dyshimet se për ndonjë projekt në ekran.

Jeni gati të shihni gocën gjithë sezonin në ekran ju apo jo ore??”- ka shkruar Sara, e cila në sfond kishte vendosur një foto të saj

 

 

Ajo dhe këngëtari Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Kujtojmë që çifti u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “BBV”, ndërsa e vazhduan lidhjen e tyre në një tjetër nivel, atë të fejesës.

Share With:
Translate »
25 Views