Ata po martohen? Pak ditë pas akuzave për Patrisin, Tuna bën lëmsh rrjetin me postimin e fundit!

Marrëdhënia mes Tunës dhe Patrisit ka qenë plot ulje-ngritje.  Prej javësh në media po përflitet se ata janë ndarë sërish. Dhe reagimet e këngëtares para pak ditësh ku sulmonte Patrisin u duk se vulosën këtë gjë.

Mirëpo, së fundmi Tuna ka surprizuar sërish. Ajo ka ndarë foton e një velloje nuseje dhe shkruan krah saj: “Në konsultë te shoku unë i talentuar për vellon e tretë!”

Ky postim ka ngritur shumë pikëpyetje: A po martohet Tuna? Nëse po, ka rregulluar punët me Patrisin apo dikush tjetër ka hyrë në jetën e saj? Apo bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor?

Çfarë ndodhi para disa ditësh mes Tunës dhe Patrisit?   (lexo ketu)

 

Share With:
Translate »
77 Views