Adelina tregon dhomën e bebit, po aq luksoze sa shtëpia

Siç ju kemi lajmëruar më herët, Adelina Tahiri është zhvendosur për të jetuar me bashkëshorin e saj në një shtëpi të rë, të madhe e luksoze. Ndërsa ditë pas dite këngëtarja na zbulon me nga një detaj të veçantë, ne kemi arritur të kuptojmë se në shtëpinë e tyre mbizotërojnë dy ngjyra: pana dhe floriri, madje shumica e mobiljeve janë të markës prestigjoze Versace.


Por sot Adelina është treguar edhe më shumë bujare, duke na prezantuar dhomën e djalit që pritet të vije shumë shpejt në jetë. Ndërsa jemi mësuar të shohim dhomat e vogëlusëve, me ngjyrë bojëqielli dhe personazhe të animuar, kjo nuk është apsak e tillë. Mami Adelina ka preferuar të qëndrojë tëk linja e dhomave të tjera, edhe tek ajo e vogëlushit. Neve në fakt po na pëlqen. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1020 Views