Adoleshenti rrëfen se si kreu marrëdhënie seksuale me mësuesen

Një djalë 18 vjec ka treguar se si arriti të kryente marrëdhënie seksuale me mësuesen e tij Eleanor Wilson, para dy vitesh gjatë një udhëtimi 2-javor.

Ngjarja ka ndodhur kur djaloshi ishte në moshën 16-vjecare dhe do të shkonte nga Zvicra në Afrikë me një grup për bamirësi.

Dailymail ka arritur të zbulojë nëpërmjet miqve të tij për eksperiencën që ai kishte kaluar me 28-vjecaren.

“Isha i dehur me ‘whiski’, ajo më puthi dhe kryem marrëdhënie seksuale,” – i kishte thënë ai miqve të tij për ngjarjen që ndodhi në tualetin e avionit kur po ktheheshin.

Këtë javë, Eleanor Wilson u pushua nga puna pas një seance gjyqësore të mbajtur për këtë rast.

Share With:
Translate »
899 Views