Michelle Obama uron të ëmën për ditëlindje me foto nga fëmijëria

Ish zonja e Shtëpisë së Bardhë, Michelle Obama ka ndarë me ndjekësit një foto të veçantë kur ajo ishte fëmijë dhe po përqafon të ëmën. Pikërisht ky rikthim në kohë për të uruar njeriun më të shtrenjtë të saj me këto fjalë:

Gëzuar ditëlindjen mami! Dashuria jote pa kushte më ka bërë kjo që jam sot. Ti je fantastikja ime! Zemra ime. Do të jem gjithmonë Miche jote. Të dua!

Edhe redaksia e Kids’ Time i uron ditëlindjen dhe pse e dimë që nuk do mbërrijë në vendin e duhur! ???? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
769 Views