Adrola u sigurua që 5-vjetori i Troit të mos mbetej vetëm me një foto tek Kulla Eiffel

Disa ditë më parë, Troi, i biri i modeles shqiptare Adrola Dushi festoi ditëlindjen.

Me një foto të bukur nga Parisi, Adrola bëri një dedikim emocional për djalin.

View this post on Instagram

Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, vetem me dite te BARDHA! S'mund te besoj qe kaluan pese vite, nga dita qe kur TI erdhe ne jete, nga nje "MIUSH" i vogel, mu bere nje " TROI" i madh! Oh, sa lumturi kam, kur me kap Doren dhe ma Puth, oh, sa te Adhuroj kur e ben kete Gjest, dhe Ndjej qe me don dhe me kupton akoma me shume, dhe je gjithmone me Mua, edhe kur s'jemi Prane!!! Ditet po kalojne shume shpejt, O MBRETI IM, por TI do te jesh gjithmone "MIU" i vogel, qe jep aq shume DASHURI dhe MIRESI!!! TI je Bekimi dhe Dielli qe Rrezaton per mua, o Biri im, TROI!!!! TI, pa folur, te ben te ulesh ne Gjunje, e te thuash cdo dite: " FALEMINDERIT O ZOT"!!! ZOTI TE BEKOFTE, BIRI IM!!!

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Por, krahas dedikimit duket se bukuroshja është kujdesur që ditëlindja e Troit të jetë me të vërtetë e paharrueshme.

Befasia duket të ketë qenë një udhëtim në Disneyland, destinacionin e ëndrrave për secilin fëmijë.

Vetë fytyra e Troit, plot gëzim e lumturi i thotë të gjitha për befasinë.

View this post on Instagram

Me shokun tim me te mire ??

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

 

Share With:
Translate »
638 Views