Ajka një hap para Kardashianeve, vogëlushet bëjnë xing me të njëjtin fustan

Që vajzat e showbizit shqiptar, i konkurrojnë më së miri yjet botërorë me look-un e tyre të kuruar nuk përbën më lajm, kjo është e ditur.
Por që edhe vogëlushet e tyre po ecin në të njëjtin ritëm, kjo është fantastike.
Madje, madje, vogëlushja Ajka është një hap para familjes Kardashian.

Khloe Kardashian, postoi disa foto të ëmbla ndërsa mbante vogëlushen True në krah dhe shpallte të hapur sezonin e festave të fundvitit, ne na ra në sy, fustani i vajzës i cili na u duk i njohur.


Ajka e Xhensilës e kishte veshur atë në 1- vjetorin e saj!


Të dyja vogëlushet shkëlqejnë në fustanin e kuq me tyl, ndërsa me këto ritme të mamave, parashikojmë shumë krahasime të tilla. /Kids’Time/

Share With:288 Views