“Mos u rrit shpejt bir”, partnerja e Gazit i bën dedikimin e ndjerë vogëlushit

Në tetor të këtij viti, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij, Ira Seferi, u bënë prindër për herë të parë.

Ira solli në jetë një vogëlush të cilin e pagëzuan me emrin Dard.

Çifti u mundua ta mbante të voglin larg syrit të mediave ndërsa sot, ditën që Dard mbush plot 2 muaj nga ardhja në jetë, Ira vendosi të ndajë foton e parë me të birin.

Ajo ka pozuar pranë pemës së festave me të birin në krahë, të cilin e ka kthyer nga vetja dhe nuk ia tregon portretin.

“Mos u rrit shume shpejt bir se dua te te shijoj! 🤩👶🏼🙈 2 muaj me kete dashuri te vogel, Dard 💙💚”

Share With:231 Views