Aktori i famshëm bëhet baba për herë të 5-të

Hugh Grant është bërë baba për herë të pestë me të dashurën e tij 35-vjeçare Anna Eberstein me të cilën ka edhe dy fëmijë të tjerë.

Aktori 50-vjeçar është në qiellin e 7-të nga gëzimi pasi të qenit baba është gjëja më e mirë që ai di të bëjë.

Ish bashkëshortja e tij Elizabeth Hurley në një intervistë për “Whatch What Happens” nga Andy Cohen tregoi se titulli ‘baba’ e ka ndryshuar jetën e tij përgjithmonë.

Ajo u shpreh se vite më parë ai ishte një njeri i ndjeshëm dhe shumë pesimist. “Dukej i mjerë” -tha ajo duke shtuar se është shumë e lumtur që ai tashmë ka një jetë më të mirë.

Share With:
Translate »
553 Views