Aktorja e famshme jep lajmin e bukur, shtatzënë në moshën 54-vjeçare

Ajo është një nga personazhet më kontraversal të showbiz-it botëror. Jo vetëm për faktin, se jeta e saj private ka qenë shpesh në fokus të mediave për shkak të tri martesave, e ndarjeve, prej të cilave ajo ka katër fëmijë.

Ka qenë vet aktorja e njohur Brigitte Nielsen, e cila e ka postuar e para foton në instagram, ku shfaqet me barkun e fryrë, ndërsa shkruan në të: “Familja po zgjerohet”. Ky lajm duket kaq i pabesueshëm, duke ju referuar sigurisht moshës së saj.

family getting larger ❤️ #me #family #brigittenielsen #babybump

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

Mos harrojmë, se nëse ky rezulton të jetë një lajm i vërtetë, atëherë aktorja do të bëhet nënë për herë të pestë. Ish-bashkëshortja e Sylvester Stallone ka katër djem nga lidhje të ndryshme, ndërsa  është në pritjen e ëmbël, me fëmijën e parë praktikisht për të dhe partnerin 15 vite më të ri, Mattia Dessi.

Gjithsesi, shumë urime për të!

Share With:
Translate »
819 Views